Higma Service istnieje na rynku już ponad 20 lat i działa na terenie całej Polski. Naszym głównym zadaniem jest dostarczanie rozwiązań w zakresie czystości i higieny.  Współpracujemy z hotelami, fabrykami, szkołami i szpitalami.

Doradztwo w zakresie wyboru chemii profesjonalnej

Pracownicy Higma Service to specjaliści w zakresie utrzymania czystości i higieny. Zaproponują nie tylko produkty, ale i rozwiązanie dostosowane do Twojego biznesu, dzięki czemu zmniejszysz koszty utrzymania czystości. Wdrożenie danej technologii poprzedza audyt zapotrzebowania na środki czystości i niezbędny sprzęt do sprzątania. Patrzymy na dotychczasowe metody utrzymania czystości oraz na wielkość obiektu. Zwracamy uwagę na to, jakie wymogi sanitarne muszą zostać spełnione w danym obiekcie.

Działamy w całej Polsce

Posiadamy klientów w każdym zakątku Polski, z którymi budujemy relacje. Zależy nam, aby były one oparte na wzajemnym zaufaniu i partnerstwie.

Można się z nami skontaktować poprzez Regionalnych Kierowników Sprzedaży, posiadamy telefoniczne Biuro Obsługi Klienta. Dodatkowo zamówienia można również składać za pośrednictwem internetu.

Współpracujemy z najlepszymi dystrybutorami środków czystości

Postawiliśmy na współpracę z najlepszymi dostawcami na rynku. Dlatego czyściwa, ręczniki papierowe i artykuły higieniczne zapewnia nam firma Tork, która słynie z innowacyjnych rozwiązań. Sprzedajemy najskuteczniejszą chemię profesjonalną marki Diversey. Jeżeli chodzi o maszyny do sprzątania, zamiatarki i odkurzacze, to proponujemy marek Taski i Nilfisk. Natomiast ręczny sprzęt do sprzątania zapewniają firmy Vermop i Vileda.

Współpracujemy również z firmą
Werner&Mertz, która jest niekwestionowanym liderem branży profesjonalnych środków do czyszczenia pod względem ekologii.

Ponadto oferujemy pasty i kremy ochronne marki debStoko.

Służymy profesjonalną pomocą w zakresie doboru rozwiązań i technologii do utrzymania czystości. Dzięki temu Higma Service to więcej niż hurtownia chemiczna – jesteśmy ekspertami, którym możesz powierzyć zadanie dostarczenia najlepszych rozwiązań dla Twojego biznesu.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy również do zapisu do naszego newslettera, z którego dowiesz się o naszych produktach i usługach.